חדר בריחה 🏠 קייטנת חדרי בריחה

| חברת הקוסם | רעננה

הסיפור

שנת הלימודים מתקרבת לסיומה ובמקומה מגיע החופש הגדול. תקופת הקיץ היא הזדמנות פז להעניק לילדים חוויות שלא מתאפשרות במהלך השנה. אחת הקייטנות המעניינות והחדשניות יותר שייפתחו בקיץ הקרוב היא קייטנת חדרי הבריחה של הקוסם קליוסטרו.
למי שלא מכיר את תחום חדרי הבריחה – מדובר למעשה בחידת ענק אליה נכנסים המשתתפים, ובזכות עבודת צוות, יצירתיות וחשיבה הם מגלים ביחד רצף של רמזים שמובילים אותם אל הדרך החוצה. פעילויות בחדר בריחה פונות לקבוצות גילאים מגוונות ומהוות אתגר מעניין ומהנה לכל המשתתפים.
אז מה שונה בקייטנת חדרי הבריחה? למה לא פשוט ללכת לחדר בריחה וזהו?
במסגרת הקייטנה, הילדים שישתתפו יזכו ללמוד כיצד מתכננים, מתפעלים ומקימים חדר בריחה. הם ישמעו הרצאה בנושא מאנשי המקצוע הטובים בתחומם. הם גם יתנסו בעצמם בתכנון וביצירת חידות לחדר בריחה, יתפעלו חדר בריחה ובסוף הקייטנה יחזרו הביתה עם 6 חידות קסומות שיאפשרו להם לייצר חדר בריחה משלהם בבית, או בכל מקום שיבחרו. וכמובן, הילדים יזכו ליהנות גם מחוויית הבריחה עצמה ויתארחו בכל אחד מימי הקייטנה בחדר בריחה חדש.
הפעילות של הקייטנה מתרכזת סביב פיתוח יכולות כמו יצירתיות, עבודת צוות, יסודיות, חתירה למטרה וסקרנות.
הקייטנה מתקיימת בקבוצות קטנות, של עד 6 ילדים, כך שכל ילד מקבל את מירב תשומת הלב, ההקשבה והכלים המתאימים. היא מיועדת לגילאי 10 ומעלה ונפתחת ל-4 מחזורים במהלך החודשים יולי ואוגוסט. היא תתקיים בבית הקוסם ברעננה.
מחיר הקייטנה הוא 1190 ₪ למחזור של 3 ימים. המחיר כולל: אירוח, ביקור בחדרי בריחה, בניית אביזרים (שיישארו אצל המשתתפים), ארוחת צהריים והפתעות נוספות.
לנרשמים המשלמים עד 30/5/2017 תינתן הנחה של 10%.

מספר משתתפים במשחק

6 - 6

משך זמן משחק

3 ימים

שעות פתיחה

09:00 - 15:00

מחיר

1190 ש"ח לשלושה ימים, כולל אירוח, ביקורים בחדרי בריחה, בניית אביזרים שנשארים אצלכם, ארוחת צהריים ועוד הפתעות…

טווח גילאים

10 ומעלה

כתובת

רחוב פרדס משותף 5 א', רעננה

זמינות

לצערנו בשלב זה אנו לא תומכים בהצגת נתוני הזמינות של החדר
מצטערים, אך אין עדיין ביקורות על החדר. נשמח אם תהיה הראשון לדרג :-) דרג את החדר