אודות

ברוכים הבאים ל-BookEscapeRoom (בוק אסקייפרום). אם הגעתם לכאן סביר להניח ששמעתם לאחרונה מילים כמו: escape room, exit room או כפי שהם מכונים בעברית: חדרי בריחה, חדרי מילוט, חדרי קווסט, משחקי היחלצות מחדר. שמעתם, אבל לא בטוח שאתם יודעים בדיוק מה זה, מה עושים שם, מה מנת המשכל שצריך בשביל לשחק במשחק כזה, והכי חשוב - איך יודעים איזה חדרים יש ,לאיזה חדר ללכת, ומתי?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן 🙂

lock2

אז מה זה חדר בריחה?

חדר בריחה הוא משחק חברה מציאותי בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל, לרוב כ-60 דקות.

כדי לצלוח את חדרי הבריחה ולהיחלץ מהם בזמן צריך מצב רוח הרפתקני וחושים טובים. צריך לחשוב מחוץ לקופסה, ולנסות להשתמש בכלים שונים מחיי היומיום בדרכים יצירתיות. רוב המשימות לא מאתגרות פיזית, הן בעיקר דורשות שיתוף פעולה וחשיבה.

בכל מקרה, לאורך המשחק אחד מהמארגנים יצפה בכם בוידאו ותוכלו לבקש רמזים. כך שגם אם אין לכם ניסיון ואתם לא מפצחי צפנים ופותרי חידות היגיון מקצועניים אפשר להנות מהמשחק ולא להתקע.

חדרי בריחה בישראל

בישראל מאות חדרי בריחה ועוד עשרות בהקמה (למספר העדכני כנסו לעמוד "כל החדרים"), החדרים מפוזרים בכל רחבי הארץ כאשר אף אחד מהם לא דומה למשנהו. כל אחד מחדרי הבריחה מעמיד אתכם בסיטואציה מרגשת, מפתיעה ומורכבת, שהסיכוי שלכם לחוות אותה במציאות הוא בין נמוך מאוד לאפסי - בריחה ממתקפת זומבים, בריחה מתא כלא, חזרה למציאות מהעבר או מהעתיד, טיול מסביב לעולם ועוד הרפתקאות רבות.

איך בוחרים חדר בריחה?

אנחנו זוכרים את עצמנו - כשרצינו לצאת לחדר בריחה בפעם הראשונה הלכנו לאיבוד. לא ידענו אלו חדרים יש באיזור שלנו ומי מתוכם פנוי בזמן שהתאים לנו. בזבזנו שעות על חיפוש סיזיפי של מועד פנוי בעשרות חדרים.

אז החלטנו להרים את הכפפה ולעשות סדר, והקמנו את האתר BookEscapeRoom - כל חדרי הבריחה במקום אחד, בקליק אחד. אתם רק צריכים להזין ולבחור את התאריכים והשעות שנוח לכם ואת האיזורים המועדפים עליכם.