מכל האטרקציות לילדים לפסח – בילוי בחדר בריחה מאפשר יום בלתי נשכח

האטרקציות לילדים לפסח

בחופשת הפסח, כמעט שלושה שבועות ללא מסגרת לילדים בגילאי הגן ובית הספר. זה אומר, 17 ימים שבהם הם מתעוררים מפוהקים בשעות לא קבועות, משתעממים אל מול המסך או רבים אחד עם השני – ובימים שמחים במיוחד, מבלים באטרקציות החג, והכי כיף – עם ההורים.

אם אתם מתכננים לבלות עם הילדים במשך ימי החופשה או חלק מהם – אתם בוודאי מחפשים אטרקציות שיהפכו את החופשה שלהם למוצלחת, מעניינת וכיפית במיוחד – ויש לנו המלצה.


לפניכם – המדריך המושלם ליום אחד של חופשה בלתי נשכחת, וטיפ אחד לפני שאנחנו צוללים אל פרטי יום הכיף שלכם – כדאי לקבוע את תאריך יום הבילוי שלכם קרוב ככל האפשר לסיום החופשה, על מנת שכשהמורה תשאל אותם מה עשו בחופש – הזיכרונות עוד יהיו טריים בראש...

 

קייטנה? סבא וסבתא? או אולי ימי כיף משפחתיים?

אם הילדים שלכם בגילאי החטיבה או בית הספר התיכון, הם וודאי כבר לא צריכים שתנהלו להם את הזמנים. הם בדרך כלל מתעוררים בשעות הבוקר המאוחרות, ומבלים את הזמן מול המחשב, בפעילויות האהובות עליהם או עם חברים. לעומת זאת, אם הילדים שלכם בגילאי בית הספר היסודי – הם צריכים את עזרתכם ביצירת פעילויות לאורך ימי החופשה. בכל מקרה, ילדים קטנים וילדים גדולים, ישמחו ללכת לחדר בריחה. אם הם פחות נרגשים מהבילוי במסגרת משפחתית – תוכלו לבחור בחדר בריחה כפול וליצור מעין תחרות, למשל בין ההורים לבין שני מתבגרים. הראשון שיוצא (בלי יותר מידי רמזים או הכוונות!) מקבל גלידה מהמפסידים ☺

 

בילוי בחדר בריחה מאפשר יום בלתי נשכח

המרכיבים של יום חופש מושלם

יום חופשה מושלם לא חייב להיות יום ארוך במיוחד או מאמץ מבחינת התארגנות. חשוב שתבחרו חדר בריחה שיתאים לתצורה משפחתית, ואפשר, אם אתם בוחרים חדר בריחה של שעה אחת (כמו הרוב המכריע של חדרי הבריחה בארץ), להוסיף לבילוי גם ארוחת צהריים או פינוק מתוק לפני שחוזרים הביתה.

על מנת לאפשר יום מרווח ללא לחץ, אפשר לקבוע את חדר הבריחה בשעה 12:00 בצהריים או לאחר מכן. כך, תוכלו לקום נרגשים, בכל שעה שנוחה לכם, לשמור על שגרת הקורנפלייקס (או כל ארוחת בוקר אחרת...) הרגילה שלכם – ועוד להשאיר די זמן להגעה בזמן לחדר הבריחה.

זה אולי המקום להזכיר, שחשוב להגיע לחדר הבריחה כרבע שעה לפני זמן המשחק שלכם – בכל חדר בריחה יקיימו איתכם שיחה ובה יסבירו את חוקי המשחק, וחשוב שתדעו איך מתנהל המשחק המסויים בחדר הבריחה שבחרתם.

אם תקבעו חדר בריחה לשעת חצות הצהריים, ועוד תעצרו בדרך חזרה הביתה במסעדה או לקינוח,אתם צפויים לחזור הביתה בשעות אחר הצהריים המאוחרות, מה שהופך את הבילוי שלכם ליום שלם.

איזה חדר בריחה תוכלו לבחור?

חדרי בריחה משפחתיים הם כאלה שמתאימים ממש לכל גיל – מגיל 4-5 (אז הם פחות יסייעו בפתרון החידות – ובמרבית חדרי הבריחה הם גם לא ישלמו עבור הכניסה) ועד הנציגות הבוגרת של המשפחה. הנושא יכול להיות מותח אבל הוא בדרך כלל לא מפחיד, והחידות מותאמות לגיל (שימו לב – בחלק מחדרי הבריחה יש אפשרות להתאים את קושי החידות, וכדאי להתייעץ עם המפעיל לפני שמתחילים לשחק).

חדרי בריחה שמתאימים למשפחות תמצאו בכל אזור בארץ, בכל נושא או תמה, וכמעט בכל שעה משעות היום. בקישור הזה תמצאו מעל 150 חדרי בריחה בארץ המתוייגים כמתאימים למשפחות – שימו לב שחלק מהחדרים המופיעים ברשימה מתאימים לילדים גדולים יותר, וחלקם בעלי נושא או אווירה מפחידים.

ההזמנה לכל חדר בריחה מבין אלה המופיעים ברשימה – מבוצעת ממש בקליק. זה הזמן, להפוך יום אחד בחופשת הפסח ליום משפחתי מושלם!

2 comments

נתי
אפריל 21, 2019
איפה החדר הזה? אפשר עכשיו?
    צוות שירות לקוחות
    אפריל 21, 2019
    מוזמן לפנות לשירות לקוחות שלנו, דרך עמוד צור קשר, עם כל הפרטים הרלוונטיים (תאריך, שעה, מספר משתתפים וחדר רצוי) ונשמח לסייע. חג שמח!