בורחים בזמן – איך פותרים חדר בריחה במסגרת הזמן הקצוב?

חדרי הבריחה הם טרנד בילוי סוחף, שמציע חוויה מרעננת ומפתיעה, כל חדר טומן בחובו הרפתקה חדשה, לעולם אינך יודע למה בדיוק לצפות, וזה חלק מההנאה. אתר בוק אסקייפרום, המאפשר הזמנת חדרי בריחה בנושאים מגוונים ובפריסה ארצית, מגיש לכם כמה טיפים, כיצד לעמוד במשימת חדר הבריחה בזמן הקצוב.

חבורה מנצחת
חדרי הבריחה בנויים עבור קבוצות של שני משתתפים ומעלה, ושיתוף פעולה פורה בין חברי הקבוצה הוא המפתח להצלחה. שתפו ביניכם את המידע שכל אחד מפענח ומוצא, וכך תגדילו את סיכוייכם להצליח. המשימה היא קבוצתית, אל תתחרו זה בזה, למדו לסמוך על חברי הקבוצה, ככל שתשתפו יותר מידע, תתקדמו יותר מהר.

לכל אחד יש תפקיד
לכל אחד בקבוצה יכולות מיוחדות משלו, היעזרו בנטיות הטבעיות שלכם, מי ששם לב לפרטים יכול לחפש רמזים, מי שמצטיין בחשיבה מקורית יכול לפענח את החידות, ומי שמצטיין במתמטיקה או ידע כללי, יתרום גם הוא את חלקו. חדרי הבריחה מתוכננים כך, שנדרשות יכולות מגוונות על מנת לפתור את החידות, וכך כל אחד מחברי הקבוצה יכול לתרום את חלקו.

לנשום עמוק
הדבר החשוב ביותר שעליכם לזכור בחדר הבריחה, הוא שבאתם ליהנות, השאירו מחוץ לחדר את דאגות היום יום, ואת הלחץ, והיכנסו לעולם המופלא שמחכה לכם בפנים. נשמו עמוק והירגעו, הלחץ רק יפריע לכם למצוא את הפיתרון. חדרי הבריחה מתוכננים כך שלא צריך להיות מדעני טילים על מנת לפתור את החידה, וסביר להניח שגם הקבוצה שלכם תוכל לעמוד במשימה בכבוד.

לצאת מהפינה
כשאתם נתקלים בחידה שנראית סתומה ובלתי ניתנת לפיתרון, עשו סיבוב בחדר, שתו מים, קפצו או נופפו בידיכם ורגליכם, צרו איזשהו שינוי, ואז שובו לבעיה. התנועה, שינוי נקודת המבט, וניעור האיברים יעזרו לכם להביט על הדברים מזווית חדשה.

בריחה נעימה
חדרי בריחה מציעים בילוי אולטימטיבי, בו למשך כשעה אתם נפרדים מעולמכם הבנאלי, הידוע והמאורגן, ונכנסים למימד של הרפתקאות מסתוריות, תעלומות, וריגושים. רמות הקושי מותאמות לקבוצה, והדמיון עובד שעות נוספות. אתר בוק אסקייפרום מאחל לכם בילוי נעים בכל חדר בו תבחרו.