חדר בריחה

אם הגעת לכאן כנראה סביר להניח ששמעת על המושג חדר בריחה אבל אין לך ממש מושג מה זה.
בדיוק בשביל זה אנחנו כאן!
לחדרי בריחה מגוון שמות: escape room, exit room, חדרי מילוט, חדרי קווסט ומשחקי היחלצות מחדר. מה זה חדר בריחה?
חדר בריחה הוא משחק חברה בו אנשים ננעלים בחדר יחד עם משתתפים אחרים וצריכים לצאת מהחדר תוך זמן מוגבל, לרוב 60 דקות. כדי לצאת מהחדר על המשתתפים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים שייסעו להם לפתור את המשימה ולצאת החוצה

ואם עדיין לא הצלחתם לגמרי להבין מה זה, כדאי שתצפו בכתבות הבאות:

ואם אתם אומרים לעצמכם - זה בטח עניין לגאונים וגיקים בלבד, אז זהו שלא! לא נדרש כל ידע קודם, אלא רק היגיון בריא ועבודת צוות. ואל דאגה - אין סיכוי שתישארו נעולים בחדר, כי יש מישהו שצופה בכם כל הזמן ויתן לכם רמזים אם תתקעו.
כל חדר שונה בסיפור העלילה שלו: החל מרוצח סדרתי שצריך שתסייעו לו לצאת, קזינו ששדדתם ועליכם לברוח עם הכסף לפני שהשוטרים מגיעים ועוד מגוון רחב של סיפורים מרתקים.
החדרים בנויים באופן כזה שממש מכניס לאווירת הסיפור והתחושה היא שאתם גיבורים בסרט מציאותי לשעה קלה.
הטרנד החל בארץ לפני שנה וחצי וכיום קיימים מעל 200 חדרי בריחה הפזורים בכל רחבי הארץ.

נשמע מרתק? אכן!
כל שעליכם ללחוץ על הקישור הבא ולבחור את האיזור הגיאוגרפי, השעה הרצויה והיום שבא לכם לצאת לבלות - ולבחור את החדר שנשמע לכם הכי מעניין. 

למה הקמנו את האתר?

אנחנו זוכרים את עצמנו כשרצינו לצאת לחדר בריחה בפעם הראשונה, פשוט הלכנו לאיבוד. לא ידענו אלו חדרים יש באיזור שלנו, אילו חדרים פנויים בזמן שהתאים לנו ומה הסיפור מאחרוי כל אחד. בזבזנו שעות על חיפוש סיזיפי של חדר פנוי למשחק. בנקודה הזו החלטנו להרים את הכפפה ולעשות סדר. לשם כך הקמנו את BookEscapeRoom המאפשר למצוא והזמין בקליק אחד חדרי בריחה פנויים למשחק. לכם נותר רק ולבחור את האזור התאריך והשעה שנוחים לכם ואנחנו כבר נמצא ונזמין בשבילכם את חדר הבריחה.

איך BookEscapeRoom עובד?

קודם כל מחליטים עם מי רוצים ללכת (זה יכול להיות חברים לעבודה, בן זוג, או אפילו דייט, בוחרים מיקום, יום וטווח שעות רלוונטי. כעת נותר לכם רק לבחור מבין כל האפשרויות שמצאנו לכם איזה חדר מוצא חן בעינכם, ולהזמין. נהניתם? ספרו לחברכם (וגם לנו!), פרסמו חוות דעת על החדר ותחזרו להזמין שוב בפעם הבאה.

לא הסתדרתם? פנו אלינו ונשמח לעזור!