חדר בריחה הסליק

| חברת RSQ Israel | תל אביב

החדר נסגר

אבל ... יש המון חדרים אחרים שפנויים להזמנה מידית

הסיפור

חדר בריחה הוא משחק חברה מציאותי בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל, לרוב כ-60 דקות.

לצערנו, בשלב זה, אין ברשותנו מידע נוסף על החדר.

זמינות

לצערנו בשלב זה אנו לא תומכים בהצגת נתוני הזמינות של החדר

ביקורת ודירוג על חדר הבריחה

4.3 / 5

מבוסס על 4 ביקורות

סימון ביקורת מאומתת ביקורות גולשים מאומתות לאחר משחק בחדר 'הסליק'

רמת קושי
4.3   
הוגנות החידות
4   
אווירה
4.3   
תפאורה ומראה החדר
4.3   
צוות ורמת אירוח
4.8   

ביקורות גולשים

 • Lena Yael Borohov
  2017-03-11

  ממש מרגישים בתוך הסיפור ושוכחים שבפועל נמצאים בתוך המשחק! תפאורה מצויינת, המפעילים מאוד קשיבים ונעימימים. החדר ממש מתאים למשפחות כי יש רמות שונות של החידות, יש מלא חיפוש שילדים אוהבים, שלא נדבר על הפאן ההיסטורי ומלמד שהועובר בצורה קלילה ומעניינת.

 • Tanya Livshitz
  2016-08-23

  הגענו חברה עם ניסיון של מספר חדרי בריחה בארץ ובחו"ל, וזה היה החדר השני שלנו מחברת RSQ. החדר בהחלט עומד בסטנדרטים הגבוהים של החדרים החדשים. קודם כל הכניסה ישר מכניסה לרוח קום המדינה, החדר ממוקם בבניין עתיק במרכז תל אביב. ישר הרגשתי כאילו קפצתי אחורה בזמן. אנחנו בתפקיד החיילים שעלינו לאתר את הסליק, שאמור להיות בבניין אך אף אחד לא יודע איפה הוא. המפעילה הייתה ממש חמודה, סורי שכחתי את שמה. סיפרה לנו שבזמן מלחמת העצמאות באמת היה ברחוב הזה סליק, רק שלא בבניין הזה. זה מה שאני אהבתי גם בטרנטון, שהכל הוא סיפור אמיתי! אז יאללה, תדריך ונכנסים לחדר! בלי לעשות יותר מדי ספוילרים, החדר מתוחכם, עם חידות מגוונות שחלקן יצא לי לראות בווריאציות אחרות, וחלקן מקוריות לגמרי שפשוט עפנו עליהן! יש גם טריק נחמד עם ספירת נקוד שאת זה עוד לא יצא לי לראות. גם אהבתי את דרך תקשורת עם המפעילה שהיא הייתה מקורית ממש ותרמה לאווירת החדר. ממליצה בחום ומחכה לחדר הבא שלהם!

 • Lior Steinberg
  2016-08-13

  המיקום והחנייה היו נוחים מאוד , הקבלת פנים הייתה נחמדה, היה בנוסף מלצאת מהחדרים חחפציםשצריך לאסוף ואיתם צוברים שזה היה ממש נחמד -יש איזה שהיא הגרלה בין במובילי הניקוד כל סוף חודש..

  החדר צפוף , ממש לא מתאים ל4 אנשים , החידות לא ממש הגיוניות , הדרך תקשורת עם מהמפעיל מסתכלת ודיי מעצבנת-הדרך תקשורת היא דרך טלפון שרק אחד יכול לשמוע . בתור אחת שעשתה כ23 חדרים החדר הזה הוא בין הגרועים שעשיתי .. יש דרכי לשפר את החדרוכדאי להתחיל עם דרך התקשורת .. זה כבר ישנה הרבה בחוויה עצמה

 • Jeka Treyster
  2016-07-28

  חדר שהוא גם חידות מצויינות, גם שיטוף פעולה של כל הצוות, וכחדר הראשון של RSQ , מבוסס על הסיפור האמיתי. ממש אהבתיובהחלט ממליץ עליו.

שאלות נפוצות

 • מה המחיר למשחק בחדר?
  לא נמצאו תוצאות.
 • כמה משתתפים יכולים לשחק בחדר?
  לא נמצאו תוצאות.
 • מהו טווח הגילאים המתאים למשחק?
  לא נמצאו תוצאות.
 • איזה ביקורות יש על החדר בריחה?
  הציון הממוצע של החדר הוא 4.3 מתוך 5 בהתבסס על 4 ביקורות! קראו את הביקורות בעמוד החדר