שאלות נפוצות

להלן מאגר שאלות נפוצות לנוחיותכם, מוזמנים לעיין בקטגוריה השאלות הרלוונטית או לחפש ע"פ טקסט חופשי.
בכל מקרה, במידה ולא מצאת תשובה לשאלתך ניתן לשלוח פניה דרך עמוד צור קשר.

כתיבת ביקורת על חדר בריחה יכול להיעשות באחד מ-2 אופנים:

 • אם הזמנת את החדר דרך האתר, תקבל מייל לאחר מועד המשחק ובו אפשרות לשלוח ביקורת על החדר. הביקורות תפורסם עם שמך הפרטי בלבד וללא פרטים מזהים נוספים. אין צורך בפייסבוק או כל שירות אחר לפרסום הביקורת.
 • אם הנך גולש שרוצה לפרסם ביקורת באתר, ללא קשר להזמנה שבוצעה או לא דרכנו ניתן לבצע זאת אך ורק לאחר חיבור דרך חשבון הפייסבוק שלכם (אל דאגה, לא נפרסם בשמכם שום דבר!). לצערנו בשלב זה לא ניתן לפרסם ביקורת שכאלו בדרך אחרת. הביקורת תפורסם בליווי תמונה ושם ע"פ הגדרת הפרטיות שלכם בפייסבוק...

שימו לב חשוב להימנע מפרסום ספוילרים בביקורות כדי לא להרוס את החוויה לשחקנים אחרים!

אמינות הביקורות באתר חשובה לנו מאוד. אנחנו לא מפרסמים ביקורות ממומנות ומוחקים ביקורות החשודות כביקורות מטעם (בכל החדר שרוצה לקדם את עצמו או המתחרה שרוצה לפגוע בו). לשם כך יצרנו את מנגנון הביקורות המאומתות. ביקורת שסומנה כמאומתת הינה ביקורת שנכתבה בידי גולשים שהזמינו דרך האתר את החדר ונכתבו לאחר ששיחקו בחדר.

פשוט מאוד!

 • בעמוד הראשי, בוחרים את האזור המבוקש, היום והשעה ואז לוחצים "חפש"
 • מבין כל התוצאות שיוצגו לוחצים על "להזמנה" עבור התוצאה הרצויה
 • מזינים את הפרטים הנדרשים (שם, נייד וטלפון) ולוחצים על "בצע הזמנה",
 • ו… זהו! סיימתם לבצע את ההזמנה לחדר
  מייל אישור ישלח לתיבת המייל שלכם בדקות הקרובות עם אישור סופי מהחדר.

כן, לצערינו זה עלול לקרות, לדוגמא כאשר אדם נוסף ביצע הזמנה בדיוק למועד שרציתם בדיוק מתי שאתם ביצעתם את ההזמנה. כמה שזה נשמע קלוש זה אפשרי - בייחוד בסופי השבוע כשמספר המועדים הפנויים מצומצם ועל כל הזמנה קופצים כמה אנשים. בכל מקרה, המערכת שלנו לא מאפשרת מצב של הזמנות כפולות ואם המועד שהזמנתם בדיוק נתפס ע"י מישהו אחר אנו נודיע לכם על כך מייד מייל וב-SMS. אבל אין לכם מה לדאוג, יש לנו כל כך הרבה אפשרויות באתר, שתמיד תוכלו למצוא חדר אחר 🙂

הנ"ל תלוי במדיניות הביטולים של כל חדר פרטים בעמודי החדרים). לרב, אין תשלום מקדמה מראש וכל שנדרש ומצופה מכם הוא להודיע על ביטול מוקדם ככל האפשר. הנ"ל יאפשר מילוי המועד ע"י קבוצה אחרת ויחסוך אובן הכנסה ממפעיל החדר. בחדרים עבורם נגבת מקדמה מראש ישנה מדיניות שונה, פרטים בעמודי החדרים.

שירות הלקוחות שלנו עובד 7 ימים בשבוע ומעניק מענה מהיר ויעיל לפניות המתקבלות. רב הפניות נענות תוך מספר דקות עד שעות בודדות - תלוי עומס ושעת שליחת פנייה. אנו לא רוצים לפגוע בחוויה ולתת לכם להמתין זמן רב בטלפון. מצאנו שמתן מענה דרך טופס צור קשר או מייל הינו הרבה יותר נוח, פשוט ומהיר.
כמובן שבמידת הצורך אנחנו נחזור אליכם לטלפון שציינתם בפנייה.

קיימות מספר אפשרויות לביטול, הנ"ל תלוי חדר:

 • שירות עצמי: בחלק מהחדרים במיילך אישור ההזמנה לחצן "ביטול/שינוי מועד". במקרה שכזה תוכלו פשוט ללחות על הלחצן המתאים ולבטל את ההזמנה עצמאית. לאחר הביטול גם תקבלו מייל אישור על כך.
 • שליחת אימייל - פשוט שלחו אימייל ישירות לחדר כתגובה על מייל האישור שקיבלתם מהחדר.
 • טלפון - באישור ההזמנה שהגיע מאיתנו מופיע טלפון של החדר לבירורים נוספים, תוכלו פשוט להתקשר ולהודיע שאתם נאלצים לבטל את ההזמנה.
 • אם עדיין לא הסתדרתם ולא הצלחתם להשיג את החדר פשוט שלחו לנו אימייל עם כל הפרטים (עדיך כתגובה על מייל סיכום ההזמנה) לכתובת info@bookescaperoom.co.il ואנחנו נטפל בביטול המועד מול מפעיל החדר בשבילכם..

ישנם חדרים שאנו לא תומכים בהצגת נתוני הזמינות שלהם. במקרה כזה יופיע לכם כפתור "לאתר החדר" שלחיצה עליו תעביר אתכם לאתר הבית של מפעיל החדר ממנו ניתן לבדוק את מינות החדר ולבצע הזמנה. חשוב להדגיש,  שירות הלקוחות שלנו לא תומך באתרי החדרים ובכל מקרה של בעיה, או תקלה באתרים אלו לא נוכל לסייע לכם ויהי צורך לפנות ישירות לבעלי האתרים.

התשלום נעשה על פי רוב בחדר עצמו, לאחר המשחק ואין כל תורך בתשלום מראש. ישנו מספר מצומם של חדרים שכן דורשים מקדמה לאחר ביצוע ההזמנה. חדרים אלו יצרו עימכם קשר במייל או בטלפון כדי להסדיר את הנושא.

כל עוד מספר המשתתפים נמצא בטווח המותר על ידי החדר (מפורסם בעמוד החדר) אין צורך להודיע על כך לחדר או לנו. אל דאגה, התשלום מתבצע במקום לפי מספר המשתתפים שהגיעו בפועל.

פשוט מאוד, הזמינו את המועד המבוקש (כדי שלא ייתפס חלילה). לאחר ההזמנה צרו קשר עם החדר להסדרת התשלום, כך תוכלו לשלוח את יקירכם לחדר כמתנה מבלי שיצטרך לשלם בסיום. נכון לעכשיו אין לנו תמיכה בכרטיסי מתנה.

פרטים אודות נגישות האתר מפורטים בעמוד הסדרי הנגישות. אם במהלך הגלישה באתר נתקלת בקושי בנושא נגישות, נשמח לקבל משוב באמצעות טופס צור קשר.

חדר בריחה הוא משחק חברה מציאותי בו אנשים ננעלים בחדר ביחד עם משתתפים אחרים וצריכים להשתמש בחפצים שונים הנמצאים בחדר כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים, לפענח צופנים ולהימלט מהחדר תוך זמן מוגבל, לרוב כ-60 דקות. כדי לצלוח את חדרי הבריחה ולהיחלץ מהם בזמן צריך מצב רוח הרפתקני וחושים טובים. צריך לחשוב מחוץ לקופסה, ולנסות להשתמש בכלים שונים מחיי היומיום בדרכים יצירתיות. רוב המשימות לא מאתגרות פיזית, הן בעיקר דורשות שיתוף פעולה וחשיבה.

קישור למאמר: https://bookescaperoom.co.il/חדר-בריחה/

BookEscapeRoom הינו האתר המוביל בישראל להזמנת חדרי בריחה. מאחורי האתר עומדים יזמים שמאסו בתהליך הידני של חיפוש חדר בריחה פנוי ולשם כך החליטו להקים את האתר.

בישראל מאות חדרי בריחה ועוד עשרות בהקמה. למספר העדכני כנסו לעמוד "כל החדרים".

הכל התחיל כאשר רצינו לצאת לבילוי סופ"ש עם חברים. שמענו על חדרי בריחה אבל לא ממש ידענו מה זה. כשהתחלנו לחפש הבנו את גודל הבעיה שנקלענו אליה. נאלצנו לעבור כ-20 אתרים של חדר-בריחה שהיו קיימים באותה העת (היום יש כבר כמעט 300 חדרים…) עד שמצאנו חדר שהתאים לנו ביום ובשעה שרצינו. שאלנו את עצמנו "למה אין אתר כמו במלונות, שמציג את החדרים הפנויים לפי יום ושעה?", הבנו שיש כאן קושי שכנראה אנשים נוספים נתקלים בו והחלטנו לקחת את היוזמה לידיים 🙂

הזמנת חדר בריחה נעשית דרך האינטרנט. ברב החדרים אין כלל אפשרות להזמין דרך הטלפון. לכל חדר יש יומן בו מוצגים השעות הפנויות למשחק. בחדרים מבוקשים יש צורך להזמין זמן רב מראש. כדי שלא תצטרכו לעבור בין האתרים השונים ולחפש מועד פנוי הקמנו את BookEscapeRoom, שמציג בפניכם את המועדים הפנויים ומאפשר לכם גם לבצע את ההזמנה בקליק אחד.

ממש לא. כל מה שצריך זה היגיון בריא, תשומת לב לפרטים ושיתוף פעולה. אף אחד לא בא לבחון אתכם ב-5 יחידות במתמטיקה 🙂

יש כל מיני חדרים, כל חדר והמגבלות שלו. רב החדרים מתאימים ל-2-6 אנשים, אך ישנם כאלו שגם מתאימים לשחקן בודד ואחרים לעד 60 איש בו זמנית. כל המידע בנושא זה ועוד ניתן למצוא בעמודי החדרים.

בדרך כלל עד 60 דקות, אולם ישנם חדרים בהם המשחק ארוך יותר. כמובן שאם תצליחו לברוח מהחדר לפני תום הזמן המשחק יסתיים לפני...

אל דאגה, לא תישארו נעולים בחדר (בכל זאת יש עוד אנשים שהזמינו את החדר לשעה אחריכם :-). תמיד ישנו מפעיל שצופה בכם לאורך כל זמן המשחק ותפקידו לסייע ולהכווין אתכם לאורך כך הדרך.

 

ודאי. אנו מתייחסים לכל פעילות של 8 אנשים ומעלה כפעילות לקבוצה. למרות שרב חדרי הבריחה הינם ל2-6 משתתפים, יש מספר פתרונות לקבוצות:

 • מתחם חדרי בריחה: מתחמים בהם תחת קורת גג אחת פועלים מספר חדרי בריחה הפועלים בו-זמנית. במקרה שכזה הקבוצה תתחלק בין מספר חדרים.
 • חדר בריחה גדול: חדרים מיוחדים שמיועדים להעסיק בו זמנית כמות גדולה של אנשים. בארץ קיימים חדרים בודדים שכאלה.
 • חדר בריחה נייד: חדרי בריחה שיגיעו עד אליכם ויהפכו את המשרד / החורשה הסמוכה / הפארק לחדר בריחה. 

מידע מורחב ניתן למצוא בעמוד הקבוצות

בחלק מחדרי הבריחה מתחמי אירוח בהם מוגש כיבוד קל. כמו כן בחלק מהחדרים המיועדים לקבוצות מוצעים שירותי קייטרינג. בכל מקרה, רב חדרי הבריחה בארץ ממוקמים במתחמי בילוי שוקקי פעילות, כך שלרב תוכלו למצוא בסמוך למגוון מסעדות ומוקמות בילוי נוספים.

וודאי! חדרי בריחה הם כבר מזמן הטרנד הלוהט בתחום הצעות הנישואים, ימי הולדת וכו'. בעלי החדר יוכלו לעזור לכם להיערך לכך (למשל להחביא את הטבעת או ברכת מזל טוב. במקרה שכזה מיד לאחר ביצוע ההזמנה תוכלו ליצור קשר עם מפעיל החדר באמצעות שליחת הודעה (כפתור "שלח פנייה לחדר") או ישירות בטלפון (מצורף במייל סיכום ההזמנה) ולבקש את עזרתו.

הזמנת חדר בריחה לקבוצות הינה מעט יותר מורכבת מהזמנת חדר בריחה רגיל. יש צורך בשריון מספר חדרים, הסדרת אופן התשלום וכו'. אולם, כל מה שנדרש מכם לעשות הוא ללהיכנס לעמוד הקבוצות, לבחור את המתחם שהכי מתאים לכם ולשלוח פנייה ישירה למפעיל החדר הרלוונטי. בעלי החדר יחזרו אליכם בהקדם עם מידע מפורט והצעת מחיר מסודרת.

כאשר מדובר בקבוצה גדולה המחיר לעיתים ניתנת הנחה כלשהי. הנ"ל תלוי ביום שעה, כוגל הקבוצה וכמובן בחדר הספציפי. מומלץ לשלוח פנייה מפורטת לחדר הרלוונטי ולבקש הצעת מחיר.

 

הגיל המינימלי תלוי בחדר. גם את מידע זה תוכלו למצוא בעמודי החדרים תחת הכותרת "טווח גילאים".
רב החדרים מיועדים לגיל 16 ומעלה, אולם בחלק מהחדרים גם ילדים יכולים להשתתף עם או בלי ליווי מבוגר.

כן. ישנם חדרים שמותאמים לנשים בהריון (לא מפחידים, בלי מעברים צרים וכו'). תוכלי לעיין ברשימת החדרים המלאה כאן. כמובן, שאם יש לך ספק בנוגע לחדר מסוים את תמיד יכולה לפנות ישירות לחדר באמצעות הכפתור "שלח פנייה לחדר" ויחזרו אלייך עם תשובה.

https://bookescaperoom.co.il/תגי-חדרי-בריחה/חדרי-בריחה-לנשים-בהריון/

בהחלט! יש לנו באתר קטגוריה שלמה של חדרים המתאימים לילדים, חרב בליווי מבוגר. פרטים מלאים בכל אחד מעמודי החדרים. שימו לב לפרטים תחת הכותרת "טווח גילאים" בה מצוינת הגבלת הכיל ותנאים נוספים (עם/בלי ליווי מבוגר כו')

https://bookescaperoom.co.il/תגי-חדרי-בריחה/חדרי-בריחה-לילדים/

ודאי. ישנם מספר חדרים נגישים (ע"פ הצהרת מפעיל החדר), תוכלו לעיין ברשימת החדרים המלאה כאן. כמובן, שאם יש לכם ספק בנוגע לחדר מסוים תמיד ניתן לפנות ישירות לחדר באמצעות הכפתור "שלח פנייה לחדר" ויחזרו אלייך עם תשובה.

https://bookescaperoom.co.il/תגי-חדרי-בריחה/חדרי-בריחה-נגישים/

ודאי. מרבית החדרים מתאימים גם לאנשים שסובלים מקלאסטרופוביה. ברב החדרים מדובר על חדרים רגילים למראה שאינם קטנים או צפופים במיוחד. בכל מקרה, במידע וידוע לנו על מגבלה כלשהי בנושא הנ"ל יצויין במפורש בעמוד החדר. כמובן, שאם יש לכם ספק בנוגע לחדר מסוים תמיד ניתן לפנות ישירות לחדר באמצעות הכפתור "שלח פנייה לחדר" ויחזרו אלייך עם תשובה.

לרב המחיר למשתתף בחדר בריחה נע בין 70-120 ש"ח לאדם. המחיר משתנה בין החדרים ותלוי בכמות המשתתפים ומועד המשחק (אמצע שבוע או סופ"ש). פירוט המחירים המלא של כל חדר ניתן למצוא בעמודי החדרים.

ישנם לא מעט חדרים שנותנים הנחות לחיילים וסטודנטים בהצגת תעודת. תוכלו למצוא פירוט על כך תחת הכותרת "מחיר" בעמודי החדרים.

יש לנו באתר קטגוריה של חדרים בהנחה בה מתעדכנת כל העת רשימת מועדים המוצעים בהנחה. רב ההנחות הינן בלעדיות לאתר ומוצעות לזמן מוגבל. מצאתם חדר בהנחה שמוצא חן בעיניכם, הזדרזו להזמין, יתכן רב ההנחות הינן לזמן מוגבל ויתכן שעוד מספר שעות הן יבוטלו. ההנחות מוצגות גם בתוצאות חיפוש מועדים פנויים.

חלק מהחדרים מעניקים הנחה לחוגג יום ההולדת - ולו בלבד - בהצגת תעודת זהות. תוכלו למצוא פירוט בנושא, אם רלוונטי לחדר,  תחת הכותרת "מחיר" בעמודי החדרים.

כל שחקן בחדר חייב בתשלום, אולם חדרים רבים מעניקים הנחה לילדים מתחת לגיל מסוים.  תוכלו למצוא פירוט בנושא, אם רלוונטי לחדר,  תחת הכותרת "מחיר" בעמודי החדרים.

 

המנעול מסמן שהחדר עדיין בהקמה. ברגע שהחדר יפתח הסטטוס יעודכן ואתם תהיו הראשונים לדעת. אם ברצונכם לפנות לבעלי החדר עוד בשלב ההקמה, אתם יכולים לבצע זאת ע"י "שלח פנייה לחדר".הנ"ל מתאים במיוחד אם ברצונכם להציע עצמכם כשחקנים לשלב ההרצות או כעובדים פוטנציאלים.

הבית מסמן שמדובר במתחם המכיל מספר חדרי בריחה. את הסימון תמצאו לרוב בעמוד הקבוצות.
בעמודים שכאלה לא תמצאו מידע על זמינות משום שעל פי רוב מדובר על מתחמי חדרי בריחה שמתאימים לקבוצות והזמנות עבורם מתבצעות באמצעות שליחת פנייה.